Září 2005

A ještě pár aktuálních slov:

Vítám všechny příznivce těchto internetových stránek, které přes léto pozměnily svůj kabát. Myslím, že jim nový grafický střih sedí, problémy s písmem se snad brzy vyřeší.

Pokud jde o samotný obsah stránek, je nyní dobře patrné, o co se budou hlavně opírat - tedy o dění na Slovácku (a Horňácku) a Ostrožské Lhotě. Vše ostatní, méně podstatné, tedy zejména osobní věci typu mého deníku či naší maličké dcery Aničky, jsem zablokoval.

1. Pokud jde o první bod, rád bych brzy umístil do kolonky "Aktuální fotogalerie" mnohé své fotografie z poslední doby, včetně doplňujících textů. Stejně tak chci více mapovat dění v regionu a rozjet rubriku o místních vinařích.

2. Lhotské dění zatím také neopustím, určitě bude pokračovat pravidelné zpravodajství z lhotského fotbalu. Mnohem více se chci ale věnovat dění ve Lhotě, věřím, že se nyní rozjede spolupráce s radnicí či se školou, doufám, že rovněž získám v obci další nadšence pro publikování na těchto stránkách.

Plánů mám hodně, ale dokud na ně nemám čas, nemá smysl o nich nyní mluvit...


RB - září 20005
27. září:

CO SE DĚJE VE LHOTĚ
- Nejslavnější Lhoťan, Páter Šuránek (kopie článku je také pod Poutním místem sv. Antonínek)

TENIS VE LHOTĚ
- zpravodajství a fotky z Burčákového turnaje ( nechybí fotografie rekordního množství hráčů! )


26. září:

FOTBAL VE LHOTĚ
- zpravodajství a fotky ze zápasu v Bílovicích25. září:

V poslední době jsem přidal na stránky hned několik věcí:

- Především přibyly "šuplíčky" Mikroregion Ostrožsko, Poutní místo sv. Antonínek a Vinaři. Pod každým z nich najdete mnohé další informace, snad alespoň trochu zajímavé.

- V aktuální fotogalerii jsou také některé nové fotky.

- Také u Lhoty existují dva zcela nové "šuplíčky", a to Turisté a Háječek. Mimochodem, pod Háječkem jsou rovněž nové informace.

- Nesmím také zapomenout na kolonku Lidé Slovácka a Horňácka. Tam jsem dal velmi hezké fotky fotografa Jindřicha Hráčka, věřím, že jich bude dál přibývat.

- Pod Děním na Slovácku je novinové článek s názvem Žijí, či zmírají dnešní lidové traduice? Doporučuji k přečtení.

- Někteří z vás možná nezaregistrovali také "šuplíček" O čem chci psát. O něčem jsem tam už napsal, a v plánu mám samozřejmě mn oho dalšího, o čem chci také psát...

- Určitě nejvíce aktualizovaný je lhotský sport, zejména fotbal, což je zásluha Staně Dufky. Nejnovější informace i fotky z fotbalu tady najdete skutečně každé pondělí. A podívejte se také na tenis.


Tak to je snad všechno, pokud jsem na něco zapomněl, omlouvám se.

RBDÍKY, ŽE JSTE VĚRNI TĚMTO STRÁNKÁM !!!