"Zvláštní" Tip: Neviděli jste Výměnu manželek ze Slovácka? Tady je!

V novinách jsme se vždycky učili, že když přemítáme nad tím, co psát, měli bychom psát to, o čem si lidé mezi sebou nejvíce povídají. To je totiž právě to, co čtenáře skutečně zajímá, případně tíží.

Z tohoto pohledu bych měl psát o posledním vydání Výměny manželek na Nově. Když jsem cestoval v pondělí brzy ráno ze Starého Města do Prahy, dělníci, kteří jeli do práce do Otrokovic, se bavili - jak jinak - o výměně manželek.

Tentokrát se totiž velmi sledovaný pořad týkal našeho Slovácka, jeden z párů byl totiž přímo z našeho regionu! A musím se přiznat, že po velmi dlouhé době jsem Novu za něco ocenil. Výměnu, kterou její lidé připravili, byla opravdu trefná, protože se pokusili "vyzkoušet" jednu slováckou vlastnost, se kterou máme opravdu problém - tou vlastností je tolerance....

Nechci vás zdržovat, jen dodám, že jsem chování "našich" manželů hodnotil podobně jako dělníci na lince Staré Město-Otrokovice. Manželé obstáli, po prvním šoku ze setkání s lesbickou dvojicí se rychle vzpamatovali a chovali se velmi sympaticky...

Samozřejmě by šlo o pořadu mluvit více, například - myslíte si, že ona dvojice manželů s holkama byla klasickým typem slovácké rodiny? A myslíte si, že harmonický rodinný život, který diváci mohli sledovat, je pro Slovácko typický?

Ale ještě na úplný konec - tady si můžete zmiňovanou Výměnu manželek prohlédnou! Tak co říkáte?!

RB